Nokia 150 – Celular Best Price Shitje Online

Nokia

SPECIFIKAT

Marka: Nokia

Modeli: 150

Ekrani: 2.4 inch

Rezolucioni i ekranit: 240 x 320 pixel

Permasat: 118 x 50.2 x 13.5 mm

Pesha: 81 gr

4,490L

Nokia 150 – Celular Best Price Shitje Online

Nokia 150 – Celular Best Price Shitje Online

Versioni i ri u lancua nga gjigandi Nokia ne Janar 2017

Nokia 150 vjen me nje ekran 2.4 inch dhe me rezolucion te ekranit 240 x 320 pixel

Madhesi dhe permasa kompakte: 118 x 50.2 x 13.5 mm per nje peshe neto prej 81 gram

Me bateri te tipit Li-Ion dhe me kapacitet 1020 mAh

Suporton Radio FM

Kamera e pajisur me LED flash

SKU: H-NOKIA-150 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Nokia

LLoji

Celular

Gjendja

Te reja

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat