,

Nokia E71/72 Original Battery – Cilesi PREMIUM Online


690L

Nokia E71 E72 ORIGINAL Battery

Nokia E71/72 Original Battery – Cilesi PREMIUM Online

  • Modeli: BP-4L
  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga CE, RoHS dhe FCC
  • Lloji i baterise: Li-Ion
  • Dizenjuar per telefonat Nokia E 71 dhe Nokia E 72
  • Kapaciteti: 1500 mAh / 3.7V
SKU: bateri-nokia-E 71/72 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat