Nokia Lumia 730/735 Mobile Phone Battery – Cilesi PREMIUM


990L

NOKIA Lumia 730/735  Battery

Nokia Lumia 730/735 Mobile Phone Battery – Cilesi PREMIUM

  • Modeli: BV-L4A
  • Zevendesuese ose rezerve
  • Certefikuar nga CE
  • Lloji i baterise: Li-Ion
  • Dizenjuar per telefonat Nokia Lumia 730 dhe Nokia Lumia 735
  • Kapaciteti: 2220 mAh / 3.8 V
SKU: bateri-nokia-lumia-730-735 Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat