Nuawave Pizza Cutter | Prerese picash ne shitje | Bli Online


  • Paisje prerese per picat.
  • Perbehet nga materiali i celiku inoks dhe plastikes.
  • Me doreze ergometrike.
  • Pastrohet me uje te bollshem ose mund ta lani ne lavastovilje.
  • Antingjitese.
  • Pret paster edhe efektive.

1,490L

NUAWAVE PIZZA CUTTER – PRERESE PICASH

Nuawave Pizza Cutter jane ideuar per prejen e picave, nje nga ushqimet me te preferuara per te gjithe ne.

Ky mjet do te beje te mundur lehtesimin e prerejes se tyre ne formen e duhur por edhe pa i demtuar ato.

Ky mjet preres eshte i ndertuar prej materilit te celikut inoks i cili nuk ngjit ushqime, nuk ndryshket edh as nuk nxihet e mbi te gjitha eshte rezistent ndaj nxehtesise.

Ajo eshte e perbere nga nje thike “sharre” ne formen trekendore edhe nga nje tjeter ne forme rrethore duke siguruar prerjen perfekte per pcen tuaj.

Doreza ergometrike pershtatet shume mire me doren tuaj edhe duke qene se perbehet nga materili cilesor i plastikes nuk leon rredhqitjen e saj.

Pret shume shpejt edhe eshte teper funksionale.

Nuk do te hasni asnje veshtiresi gjate pastrimit.

thike prerese picash celik bli online dyqan taxi

SPECIFIKAT

Paisje prerese per picat.

Perbehet nga materiali i celiku inoks dhe plastikes.

Me doreze ergometrike.

Ka nje perdorim te lehte edhe te thjeshte.

Pastrohet me uje te bollshem ose mund ta lani ne lavastovilje.

Antingjitese.

Pret paster edhe efektive.

Bli Online ne iBuy.al | Bli Mire & Lire!

SKU: K-200720-103 Kategori:
Pesha0.3 g/kg
color

Gray

LLoji

Thika

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat