,

Nut Cracker – Thyerese arrash manuale

Te ndryshme

690L

NUT CRACKER – THYERESE ARRASH MANUAL 

Arrëthyes  manual per carje te arrave, lajthive, bajame,arra braziliane, angleze etj.

Më i përshtatshëm për t’u përdorur, krahasuar me modelet tradicionale – Kurseni duke përdorur këtë thyeres arrash ekonomik. Bëni copëtimet e arrave shumë argëtuese!

Dorezat e Drurit me Cilësi të Lartëthyerje arrash porosi online ibuy al

Mund të mbahen fort për plasaritje perfekte pa problem.  

Në vend të dorezës prej metali të tërë që ju dridhet, kjo thyerese me doreze druri është zgjedhja juaj më e mirë për të thyer arra në  nje dimër të ftohtë. 

E perbere me material alumini  me doreza druri me cilësi të lartë të cilat mund të mbahen fort për çarje të përsosur.

Ky produkt mund të funksionojë edhe si hapës për shishe.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: i2010019 Kategori: ,
brands

Te ndryshme

LLoji

Thyerrese arrash

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat