,

Oil Dispenser – Mbajtese vaji 300 ml

Te ndryshme

990L

OIL DISPENSER – MBAJTESE VAJI 300 ML 

Shishe  me vrimë nxjerrëse per vaj ulliri, uthull dhe  salcë shume cilesore. 

E ndertuar me material celik inox dhe qelq, eshte mbajtesja e vajit qe ju duhet ne kuzhinen tuaj. 

Dizajn i ri i permiresuar,  me cilësi të lartë. Lehtë për t’u përdorur, i sigurt dhe i besueshëm. 

Një domosdoshmëri në kuzhinën tuaj.

I përshtatshëm për: vaj, uthull, salcë, etj.

Shpërndarja e përshtatshme e vajit është e favorshme për një dietë të shëndetshme.

Qelq ekologjik me cilësi të lartë. Pastrohet lehtë, përdoret furça ose pjatalarësen.

Dispenseri i vajit të ullirit jo vetëm që ndihmon në ruajtjen e vajit, por gjithashtu parandalon kontaminimin e vajit. 

Makineria e vajit te ullirit derdh lehtë vajin pa krijuar ndonjë rrëmujë të mëtejshme në kuzhinën tuaj.

Specifika:mbajtese uthulle blerje online ibuy al

Material qelqi dhe tape plastike

Kapacitet mbajtes deri 300 ml

E pajisur me tape qe pengon rrjedhjen.

 

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: i2010058 Kategori: ,
brands

Te ndryshme

LLoji

mbajtese vaji-eraza-uthull

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat