, ,

OnePlus Warp Charge – Adaptor karikimi


1,800L

ONEPLUS WARP CHARGE – ADAPTOR KARIKIMI

Adaptori i energjisë OnePlus Warp është mënyra perfekte për të rimbushur pajisjen tuaj shpejt dhe me lehtësi.

Falë qarqeve që janë të integruara në adaptor, nxehtësia shpërndahet para se të arrijë në telefonin tuaj.

Ky karikues udhëtimesh do të sigurojë karikim ultra të shpejtë edhe kur jeni duke kërkuar në internet ose lojëra.

Me Warp, vetëm 20 minuta janë të mjaftueshme per nje karikim te shpejte. 

Karakteristikat:

Përshtatës energjie  OnePlus Warp me cilësi premium

Me prizë EU

Ofron shpejtësi  të karikimit 

Hyrja: 100-240V, 50 / 60Hz 1.2A

Dalja: 5V = 2A, 5V = 6A maksimumi

Materiali: polikarbonat

Përmasat: 52mm x 30mm x 70mm

Pesha: 92g


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: OnePlus Warp Charge - Adaptor karikimi Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat