,

Ore elektronike per femije Z1 F3 me GPS Kid watch

Hannibal

2,200L

ORE ELEKTRONIKE PER FEMIJE Z1 F3

Ore elektronike per femije me GPS te integruar ne ngjyre roze dhe bojeqielli.

Z1 jo vetem qe lejon femijen tuaj te kryeje telefonata, por gjithashtu ka nje kamera te integruar 2MP qe ju lejon te keni nje video-telefonate.

Gjithashtu ofron nje dizajn praktik dhe njekohesisht te forte me rezistence ndaj ujit.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al 

SKU: H-22-F3 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Ore inteligjente

brands

Hannibal

color

Bojeqielli, Pink

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat