,

Ore inteligjente i7 Pro MAX Smart watch Unisex

Te ndryshme

2,200L

ORE INTELIGJENTE i7 Pro MAX

Ore inteligjente i7 Pro Max per meshkuj dhe femra fale dizajnit unisex.

E pajisur me cipin kryesor FR5082 dhe  algoritmin e fundit per te optimizuar konsumin e energjise per me shume jetegjatesi.

Shikoni te dhenat e fitnesit me sakte se kurre me pare permes retines se permiresuar. Beni dhe merrni telefonata pasi te keni lidhur Bluetooth-in dhe telefonin inteligjent me oren.

Specifika:

Madhesia e ekranit: 1,77 inch

Ekran: HD IPS,  i lakuar 2.5D

Rezolucion 320×3855.

Bateri litium-jon 300mAh

Suporton Android5.0&IOS9.0 dhe me lart


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al

SKU: H-22000 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Ore inteligjente

color

Black & Gray

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat