,

Ore me alarm zgjimi – FM Radio – Drite – Tinguj Natyral Online


4,500L

Ore me alarm zgjimi – FM Radio – Drite – Tinguj Natyral Online

Ore me alarm zgjimi – FM Radio – Drite – Tinguj Natyral Online

Zgjohuni ne mengjes optimiste edhe ne ato dite kur nuk jeni ne formen tuaj me te mire

Cohuni ne menyre natyrale me ndricimin nga 10%-100%

Vjen ne format 12/24 ore, mund ta vendosni dhe ndryshoni sipas preferences suaj

Me ekranin LED per te vrojtuar lehtesisht oren

Memorizon kanalin tuaj te preferuar ne RADIO dhe iu ofron opsionin e zgjimit me te

Zilja e alarmit eshte opsionale:

  • Miremengjes
  • Cicerimat e zogjeve
  • Zhurma e valeve te detit
  • Tingellima
  • Radio

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: Ore me alarm-drite-tinguj natyrale Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Ore me alarm

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat