,

Ore W800 Ultra me ekran te madh


3,000L

ORE W800 ULTRA ME EKRAN TE MADH

Kohe gatishmerie deri ne 65 dite dhe perdorim normal deri ne 10 dite.

Ora lidhet me celularin permes Bluetooth, mund te luani muzike dhe te beni telefonata, dhe te shijoni kenaqesine e muzikes gjate stervitjes.

Monitorimi i shendetit: rrahjet e zemres, presioni i gjakut, oksigjeni i gjakut, monitorimi i gjumit.

Ore smart e cila eshte rezistente ndaj ujit.

I pajtueshem me platforma Android 5.0 dhe lart /iOS10.0 dhe me lart.

Specifikat :

-Emri i APP: Micro fit

-Karikim me vale

-Koha e perdorimit: Rreth 10 dite

-Versioni Bluetooth :Bluetooth 5.2

-IP68 i papershkueshem nga uji

-Kapaciteti i baterise 380 mAh

-Rezolucioni: 385×420


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: i232300044 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

SmartWatch

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat