Boks portabel me Bluetooth Wster WS-2926

Te ndryshme

Boks portabel me Bluetooth

Model Wster WS-2926

Elegant me nje tingull te forte dhe te qarte

2,000L

BOKS PORTABEL ME BLUETOOTH WSTER WS – 2926

Wster WS-2926 eshte nje boomboks i levizshem dhe teper kompakt fale permasave te tij.

Nderthur nje dizajn te bukur dhe elegant me nje tingull te forte dhe shumengjyresh.

Me altoparlantin portativ WS-2926, ju do te shijoni tingullin e qarte dhe cilesor te muzikes suaj te preferuar, kudo qe te jeni.

Ky boks eshte gjithashtu nje mundesi e shkelqyer per piknik, kamping udhetime te ndryshme apo dhurate per dike.

Specifikaws 2926 wster blerje online ibuy al

  • Fuqia e daljes: 2 * 3W
  • Rrezja e veprimit: 10 m
  • Karta mbështetëse të kujtesës: Micro-SD (Karta TF)
  • Formatet audio: MP3, Wav
  • Bateri: 1200mAh
  • Gama e frekuencës: 160 Hz – 20 kHz
  • Diapazoni i frekuencës FM: 87.5 MHz deri 108.0 MHz
  • Bluetooth: 5.0
  • Interfaces: USB-2.0, SD, AUX, microUSB
  •  Mikrofoni: I integruar
SKU: Boks portabel me Bluetooth Wster Kategori: Etiketë:
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat