,

Wireless Speaker SLC 073 – Boks me muzike – Bli Online

Te ndryshme

-Mbështet Micro SD.

– Mbështet USB Flash.

– Mund te degjoni Radio Fm.

– Lidhje me Bluetooth.

– I papërshkueshëm nga uji.

-Me bateri te rikarikueshme.

1,900L

BOKS ME MUZIKE DHE WIRELESS SLC 073

Boks me wireless Modeli SLC – 073 per te gjithe ata qe jane te apasionuar pas muzike edhe ritmit shume te larte.

Boksi eshte i pershtatshem per perdorim profesional edhe vetjak.

Perfekt per t’u bere pjese e cdo gezimi tuaj familjar.

Boksi SLC-073 vjen me nje dizanj elegant dhe kompakt i cili mund te zhvendoset shume lehte edhe te merret me vete kudo.

Kompatibel me të gjitha pajisjet me Bluetooth ku vepron deri ne distancen 10 m.

Krijon lidhje te shpejte me paisjet elektronike, ka sinjal te qendrueshem dhe zhurme te ulet.

Me bateri te rikarikueshme me kapacitet 1200mAh.

Mund te degjoni muziken tuaj te preferuar deri ne 5 ore.

Ideal per t’u bere pjese e relaksit tuaj pasi eshte e padeportueshme edhe ndaj ujit.

Karakteristikat e altoparlantit SLC-073:wireless speaker slc 073 blerje online vetem ne iBuy al

Modeli: SLC-073.

Versioni Bluetooth: V4.2.

Fuqia e daljes: 4-3W

Shtrembërimi: 0,5% nga 100 %.

Kapaciteti i baterisë: 1200mAh.

Koha e karikimit: 2-4 orë.

Ngjyra e disponueshme : E zeze.

 

 

 

Shitje Online ne iBuy.al – Transport ne te gjithe Shqiperine.

SKU: wireless-speaker-slc-073 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Black

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat