Organizues hapesire per ne kuzhine ose ne tualet


  • Permasat: 51.5 x 59 x 21.5 cm
  • Mund te sistemoni produktet tuaja
  • Nuk ze shume hapesire
  • Me dy raft ku mund te vendosni produktet
  • Ideale per t’u vendosur ne kuzhine ose tualet

1,490L

ORGANIZUES HAPESIRE

Nje nder aksesoret me te domosdoshme ne kuzhine ose ne tualet ku mund te vendosni produkte te ndryshme. Me nje dizajn klasik dhe te shendritshme i cili i jep nje pamje tjeter dhe te re tualetit tuaj apo dhomes ne te cilen e keni vendosur.

MBAJTESE PER SISTEMIMIN E PRODUKTEVE

Ky produkt eshte i perbere me dy kate ku ka pervec rafteve edhe nje mbajtese anesore duke ofruar me shume hapesire sistemimi.

Ju mund ta perdoni per te vendosur produkte te kujdesit tuaj personal ne menyre te atille qe mos te shpenzoni kohe per t’i kerkuar gjithandej.

Me nje material cilesore edhe teper te bute i cili pershtatet me cdo ambjente.

SPECIFIKATorganizues hapesire bli online iBuy.al

  • Ideale per mbajtjen e sendeve te tualetit
  • E pershtatshme per kuzhinen tuaj
  • Dhuron nje hapesire te bollshme per organizimin e produkteve
  • Mund ta montoni shume lehte
  • Permasat: 51.5 x 59 x 21.5 cm

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

Pesha0.6 g/kg
LLoji

Organizues hapesire

color

White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat