,

Organizues per kuzhine dhe tualet


1,500L

ORGANIZUES PER KUZHINE DHE TUALET

Dizajn i ri dhe me cilësi të lartë, jo vetem si organizues por dhe varese per celesat, pershqiret etj.

I lehtë për tu instaluar pa lënë shenja ne mur, elegant dhe i bukur.

Raft ruajtje  dhe 4 grepa, i fortë dhe kapacitet i madh mbajtës.

Eshte i lehtë për t’u instaluar dhe i lehtë për t’u përdorur.  

Mund të përdoret në kuzhina, banjo, dhoma gjumi per produkte kozmetikë, etj.

Projektuar me kullim dhe ajrosje, i papërshkueshëm nga pluhuri për të parandaluar bakteret.

Sherben per te sistemuar ene kuzhine, per te varur garuzhdet luget e drurit etj.

Gjithashtu mund ta perdorni ne tualet per te mbajtur shampot, kremrat dhe per te varur peshqiret sfungjerin e trupit etj.


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

 

SKU: Organizues per kuzhine dhe tualet Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat