,

Kuti organizuese per tabletat mjekesore


1,490L

KUTI ORGANIZUESE PER TABLETAT MJEKESORE

Kutia e pilulave ka 2 ndarje që mund të plotësojnë nevojat tuaja gjatë gjithë ditës.

Funksioni i kujtesës së orës së alarmit.kuti organizuese per tablet mjekesor online ibuy al

Periudha e vendosjes së alarmit mund të përsëritet shumë herë. Alarmi  bie për 30 sekonda.

Kjo kuti pilulash është tepër e hollë dhe përshtatet në xhepat më të ngushtë, e përsosur për përdorim ditor dhe udhëtimi.

Bërë nga materiale të klasës ushqimore PP, pa BPA, jo toksike dhe pa shije, për të siguruar sigurinë e ilaçit dhe vitaminave.

Ideale për pacientët ose kujdestarët që të mos humbin kurrë marrjen e ilaçeve.

Karakteristika

Kuti organizuese per pilulat mjekesore

Ngjyra: e bardhë

Materiali: PP

Madhësia: 9 * 5.5 * 2cm

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: mbajtese-per-pilula Kategori: ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat