Organizues per te vendosur kepucesh me 10 rafte


 • Mbajtese kepucesh teper i forte
 • Mund te mbaje rreth 30 pale kepuce
 • Mund te montohet lehte edhe te paloset
 • Nuk ze ndonje hapesire te madhe ne shtepi
 • Material prej plastike edhe celiku-inox

1,890L

ORGANIZUES KEPUCESH 

Ky organizue kepucesh eshte shume i domosdoshem per shtepine tuaj ku ju ndihmon te sistemoni kepucet tuaja. I perbere me 10 kate ku mund t’i vendosni sipas radhes kepucet tuaj e ne kete menyre nuk do keni me rremuje ne ambjentin tuaj.

RAFT PER KEPUCET

Me nje material te forte e te qendrueshem, ju mund ta montoni shume lehte. Me nje peshe shume te lehte mund ta levizni lirshem neper shtepine tuaj duke mos zene shume hapesire.

Rafti eshte i pershtatshem per te mbajtur deri ne 30 pale kepuce ne menyre te rregullt.

Mund ta palosni edhe ta vendosni sipas preferencave tuaja duke zgjedhur gjatesine qe deshironi. Me nje material i perbere nga plastika ne anet anesore edhe me nje tub prej celiku-inoksi ku mund te vendosni kepucet tuaja.

SPECIFIKAT

 • Permasat: 90 cm*16*140 cm
 • Ky organizues mban rreth 30 pale kepuce
 • Mund ta montoni shume lehte dhe ta palosni
 • Me nje material prej plastike dhe celiku-inoksi
 • I levizshem ne ambjentin tuaj
 • Nuk ze ndonje hapesire te madhe

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: ECC-20620-037 Kategori:
Pesha0.6 g/kg
LLoji

Mbajtese kepucesh

color

White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat