, , ,

Original iPhone 7 Plus Battery – Bateri Apple me kapacitet te larte


1,690L

Baseus – iPhone 7Plus Battery

Original iPhone 7 Battery – Bateri Apple me kapacitet te larte

  • Projektuar per iPhone 7 Plus
  • E lehte per tu instaluar dhe hequr serish ne momentin e nderrimit
  • Me vetite me te mira percuese, nuk ndryshket dhe mbrohet permes filmit mbrojtes
  • Integruar me cip inteligjent qe parandalon mbingarkimin dhe rrit jetegjatesine e baterise
  • Lloji i baterise: Lithium Polimer
  • Kapacitet i larte prej 2900 mAh
  • Mbrojtje e shumefishte qe garanton ne menyre efektive stabilitetin e qelizave dhe sigurine e iPhonit
  • Certefikuar nga CE
  • Ekologjike dhe miqesore me mjedisin

SHENIM: Instalimi nuk kerkon njohuri te avancuara teknike, por rekomandohet te instalohet nga individe qe kane njohuri mbi smartphonet!

SKU: baseus-battery-iphone 7 plus Kategori: , , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Bateri telefoni

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat