, ,

P50 Wireless Selfie Stick – Mini Tripod

Te ndryshme

1,500L

P50 WIRELESS SELFIE STICK – MINI TRIPOD

Tripod i qëndrueshëm i cili është kundër rrëshqitjes dhe nuk lëkundet. 

Mund të përdoret si shkop selfie me Bluetooth për ta bërë udhëtimin ose jetën tuaj të përditshme më argetuese.  

Shkopi selfie është i lehtë për t’u përdorur dhe i përshtatshëm për udhëtime, festa dhe më shumë.

Tripodazi eshte i palosshem dhe me peshë të lehtë, i lehtë për tu mbajtur ose ruajtur.

Mund të shijoni 10 metra fotografi me Bluetooth në distancë të gjatë.

Tripod portativ P50 i integruar me telekomandë.

Specifika

Tensioni: 3V

Modeli: P50

Kapaciteti i baterisë: 50mah

Gjatësia : 18.5cm ~ 69cm

Versioni Bluetooth: 4.0

Pesha e produktit: 130g  

Materiali: ABS

SKU: P50 Wireless Selfie Stick - Mini Tripod Kategori: , ,
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat