Paint Sprayer Elite – Pompe per sperkatje me boje


  • Sperkates boje, uji,kimikatesh etj
  • Tensioni : 220V.
  • Frekuence: 50-60Hz.
  • Fuqi: 400W.
  • Shpejtesia e rrotullimit : 32000RPM.
  • Distanca e spërkatjes: 300 mm.

3,400L

PAINT SPRAYER ELITE-POMPE SPERKATJEJE

Paint Sprayer Elite eshte nje pompe elektrike e cila ju ndihmon te lyeni shtepine, objekte te ndryshme, te ujisni bimet tuaja, t’i sperkasni ato me pesticide etj.

Ajo arrin te rrotullohet deri ne 360 shkallë.

Pompa arrin te beje spërkatje horizontale ose vertikale.

Paisja perbehet nga materiale me cilësi të lartë, të fortë dhe të qëndrueshme.

Ndërprerësi i energjisë i projektuar në mënyrë ergonomike është më i sigurt dhe më i përshtatshëm.

Intensitetin e sperkatjes dhe shpejtesine e saj e rrotulloni me butonin qe ndodhet ne struturen e pompes.

Aplikohet mbi mobilje, mure, gardhe, makina, toka etj.

SPECIFIKATelectric paint sprayer paiting tool bli online dyqan taxi

Materiali prej ABS plastike.

Tensioni i paisjes : 220V.

Frekuenca: 50-60Hz.

Fuqia e punes : 400W.

Shpejtesia e rrotullimit : 32000RPM.

Sperkate deri ne distancen 300 mm / 11.81in.

Ngjyre: Portokalli.

Madhësia e paisjes: 250mm x 270mm.

Bli Online | Bli Mire & Lire | Paguaj ne dorezim | iBuy.al

SKU: electric paint sprayer elite Kategori:
Pesha0.2 g/kg
color

ORANGE

LLoji

sperkates

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat