,

Paisje per stervitjen e vitheve edhe legenit – Exerciser intructions

Te ndryshme

  • Paisje e ideaur per stervitjen e vitheve edhe te legenit.
  • Mund ta perdorni ne cdo moment te dites.
  • Shume praktike edhe funksionale ne perdorim.
  • Jep rezultate te menjehershme.

1,490L

PAISJE PER STERVITJEN E VITHEVE DHE LEGENIT

Exerciser Intructions eshte nje paisje shume e thjeshte perdorimi por dhume funksionale per trupin tuaj sidomos ne zonen e vitheve edhe te legenit.

Ajo ve ne levizje zonen e vitheve edhe te legenit duke u dhene atyre formen e duhur perkatese. Tek vithet ai formon forma te rregullta edhe te tonifikuar kurse te zona e legenit ai bene qe ky i fundit te kete qendrimin e duhur.

Kjo paisje eshte shume funksionale si per ushtrimet fizike ne shtepi por edhe si paisje stervitje ne palester do te ishte perfekte.

Qe ju te keni rezultat me te shpejte edhe t’i shihni menjehere rezultatet e lena prej kesaj paisje duhet te pakten ta perdorni cdo dite nga 5 deri ne 10 minuta.

Mjafton ta vendosni ne zonen midis kofshes edhe t’i jepni trupit tuaj para dhe mbrapa duke mbajtur nje qendrim fiks.

SPECIFIKATPelvic Muscle Hip Trainer online iBuy al

Mund te perdoret nga te gjithe.

Per perdorim shtepiak dhe palestre.

Material perberes : Plastik.

Permasat e paisjes : 24 x 18cm.

Trajton legenin dhe muskujt ne zonen e vitheve.

Ideal per te strukturuar zonen e vitheve.

Rekomadohet te perdoret cdo dite.

Mund ta merrni kudo me vete.


Bli Online ne iBuy.al | Bli sigurte ne dyqanin me te mire ne treg!

SKU: bladder control device for pelvi floor exercises Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
brands

Te ndryshme

LLoji

Paisje per ushtrimin e vitheve

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat