,

Salad Cutter Bowl – Prerese per frutat edhe perimet


  • I pret ushqimet shume shpejte
  • Me nje material plastik ABS
  • Pastrohet shume shpejt
  • Shume i lehte dhe praktike
  • I disponueshem ne ngjyre te bardhe

790L

PRERESE PER FRUTA DHE PERIME

Kur shtrojme nje dreke ose nje darke gjeja kryesore qe vendosni ne tryezen tuaj eshte sallata. Me kete pajisje ju nuk do mundoheni fare qe te beni nje salllate  te fresket edhe te shendetshme per te gjithe pjestaret e familjes tuaj.

PRET USHQIMET NE MENYRE TE SHPEJTE

Kjo pajisje eshte teper praktike ne perdorimin e saj ku ju ndihmoni t’i prisni frutat edhe perimet ne menyre shume te shpejte. I pret produktet tuaj ne menyre te njetrajtshme duke krijuar nje rregull per keto produkte.

Me nje kapacitet per 4 deri ne 5 persona

Me nje material i perbere prej plastike ku tasi ka nje depozite e cila nuk lejon te rrjedh lengjet qe mund te leshojne perimet ose frutat ne momentin qe ju i prisni ato.

SPECIFIKAT

  •  Me nje material prej plastike ABS pa pasur toksina
  • Nuk ze aspak hapesire ne kuzhine tuaj
  • Mund ta pastroni shume lehte
  • Shume i lehte ne perdorim dhe nuk demtoheni nga prerjet.

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: ECC-20620-033 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Prerese kuzhine

color

White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat