,

Pajisje manuale per sushi – Sushi roller

Te ndryshme

1,300L

PAJISJE MANUALE PER SUSHI

Pajisje manuale per sushi, teper e lehte per tu perdorur ne kushte shtepie.

Cilesi e larte dhe e qendrueshme e bere nga materiale rezistente dhe qe lahen lehtesisht ne lavapjate.

Krijoni rrotullen perfekte me lehtesi dhe mjeshteri brenda pak minutash – thjesht ndiqni hapat dhe do te keni nje roll te persosur me pamje profesionale dhe me shije ne cast.

E pershtatshme jo vetem per sushi por dhe ushqime te tjera qe mund te mbeshtillen.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al 

SKU: 3530798 Kategori: ,
Pesha0.4 g/kg
LLoji

Pajisje Kuzhine

brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat