,

Pajisje per stervitjen e muskujve – Suction Situp Bar

Te ndryshme

1,200L

PAJISJE PER STERVITJEN E MUSKUJVE

Pajisje per stervitjen e muskujve te barkut ,shpines,  kembeve etj.

Me pajisjen ndihmese per stervitje ju mund te sterviteni tashme ne cdo kohe ne shtepine tuaj, pa pasur nevoje te shpenzoni me teper ne palestra.

Bere nga material rezistent per perdorim afatgjate, i cili absorbohet fort ne dysheme per te siguruar qendrueshmeri.

Me ingranazhe lartesie te rregullueshme per t’ju pershtatur nevojave dhe ushtrimeve te ndryshme.

Specifika

  • Materiali: Tub çeliku + Shkume + gome
  • Ngjyra: roze, blu, lejla
  • Permasat: 26 x 12 x 16cm

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: g-355346 Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Blue, Pink, Purple

LLoji

paisje per stervitje

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat