, ,

Pajisje per tost DSP KC1212

DSP

2,400L

PAJISJE PER TOST DSP

Me fuqi 900watt, hapesire te gjere dhe siperfaqe jo ngjitese do te mundesoje te pergatisni vakte te shijshme dhe te shendetshme.

Ngrohje e barabarte dhe pjekje ne temperature konstante.

Doreze e sigurt ne kapje per mbyllje gjate procesit te ngrohjes dhe berjes se sanduicit. Drite treguese per ndezjen dhe fikjes e saj.

Specifikat :

-Pllaka jo ngjitese

-Drite treguese

-Berese tosti dhe sanduici

-Fuqi 900watt


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

Pesha0.8 g/kg
brands

DSP

LLoji

Tostier

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat