-19%
,

Pajisje per zierje vezesh – Zieni deri ne 6 kokrra Bli Online


 • Hapesire per 6 veze
 • Multifunksionale
 • Cilesori e aprovuar nga FDA\
 • E lehte per tu pastruar
 • Koha: 8-10 minuta

1,200L 1,490L

Pajisje per zierje vezesh – Zieni deri ne 6 kokrra

Pajisje per zierje vezesh | 6 Veze te ziera njekohesisht.

Pergatisni veze sipas deshirave tuaja, te ziera shume pak ose pak. Nje pajisje e cila mund te ziej deri ne 7 veze njekohesosht. Veze perfekte dhe me shume ne te njejten periudhe qe me nje ngrohese tjeter ju do te merrni vetem nje. Menyra me e mire per te pergatitur vezet. Nje pajisje me avull e cila ju ndihmon te pergatisni vezet shpejt dhe ne te gjitha menyrat e gatimit. Eshte e lehte per t’u perdorur sidomos ne mengjes kur nxitoni dhe koha eshte e kufizuar.

Cilesimet Kryesore | Pajsije per zierje vezesh | 6 Veze e ziera njekohesisht 

 • Pajisje per zierje vezesh – Bli Online
 • Zieni njekohesisht deri ne 6 veze
 • Per mengjese te shijshem, te shpejte e te shendetshem
 • Material silikoni
 • Thyeni dhe zjeni vezet
 • Vendosni vezet ne pajisje, shtoni ujin dhe shtypni butonin e ndezjes. Pajisja fiket automatikisht sapo perfundon procesi i zierjes.
 • Koha: 8-10 minuta
 • I zieni shume, pak ose mesatarisht sipas deshires
 • E lehte per tu pastruar
 • Përgatitsni deri ne 6 veze te pjekura ne menyre perfekte, omlete, veze te rrahura, perime dhe oriz
 • Zieres veze ne te cilin mund te sterilizoni edhe biberonin e bebeve

Produkte te shumellojshme ne Ibuy.al | Dyqani juaj online!

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat