Pasqyre e rrumbullaket – Kornize me drite Led

Te ndryshme

990L

PASQYRE E RRUMBULLAKET – KORNIZE ME DRITE LED

Pasqyrë magjike e rrumbullakët me dritë LED, e cila sherben gjithashtu si kornize per fotografi.

E pershtatshme për tryezë, dhoma gjumi apo dhe per dhurate.

Ka dizajn shume terheqes dhe interesant. 25 cm x 6,5 cm x 6 cm

Operon me tre bateri AA bateri  dhe nje fishe karikimi USB.

Pas lidhjes, pasqyra do të kthehet menjëherë në kornizën e fotografisë që mund të përdoret gjithashtu dhe si llambë gjatë natës.

Eshte  një nga opsionet më të mira të dhuratave dekorative për ditëlindjen, përvjetorin, ditën e Shën Valentinit, ditën e nënave, Krishtlindjet dhe vitin e ri. Pasqyre dhe kornize 2 ne 1. plastic magic mirror shop online ibuy al

Mund të kalohet midis pasqyrës dhe kornizës së fotografisë me prekjen e butonit: PASQYRA funksionon  kur drita është e fikur dhe Korniza me foto  kur dritat janë të ndezura.

Jo vetem interesante dhe dhurate perfekte, por dhe funksionale si pasqyre per makeupin tuaj.

 


Bli lire dhe mire ne iBuy.al!

 

SKU: i2010013 Kategori:
brands

Te ndryshme

color

White

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat