,

Paste dhembesh me koenzima Q10 GUM Activital

Sunstar

900L

PASTE DHEMBESH ME KOENZIMA Q10

Paste dhembesh me koenzima Q10 Gum Activital per nje higjiene maksimale orale.

GUM ActiVital eshte zhvilluar posacerisht per te mbrojtur shendetin e mishrave te dhembeve dhe per te parandaluar problemet perpara se ato te shfaqen.

Lani dhembet rregullisht me pasten GUM ActiVital pas cdo vakti per te ruajtur shendetin oral per vite me rradhe.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al

SKU: 7630019902472 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
brands

Sunstar

LLoji

Paste

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat