, ,

Paste Dhembesh me Qymyr – Coco Fresh Paste Online


  • Me qymyr te aktivizuar
  • Pa substanca kimike dhe toksike
  • Nuk permban sheqer
  • Nuk permban sakarine
  • Pa arome artificiale dhe te padurueshme
  • Perdorimi: Pastroni lehtesisht dhembet me Coco Fresh Amina per rreth 2 minuta

1,150L

Paste Dhembesh me Qymyr – Coco Fresh Paste Online

Paste Dhembesh me Qymyr – Coco Fresh Paste Online

Coco Fresh Paste e perbere nga qymyri i aktivizuar ka nje efekt te fuqishem zbardhues ne dhembet tuaja

Qymyr i aktivizuar eshte nje version i oksiduar i qymyrit te drurit dhe mund te perdoret per te hequr ne menyre efektive njollat e jashtme nga dhembet pa perberesit toksike te perdorur ne metodat e tjera komerciale per zbardhjen e dhembeve

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: paste dhembesh me qymyr - coco fresh Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Pastrues Dhembesh

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat