,

Paste dhembesh per femije 2 deri ne 6 vjec GUM Toothpaste

Sunstar

800L

PASTE DHEMBESH PER FEMIJE

Paste dhembesh e bute per dhembet e qumeshtit te femijeve 2 deri ne 6 vjec.

Smalti funksionon si mbrojtje natyrale kundër prishjes se dhembeve. Megjithate eshte mjaft i holle keshtu qe ka nevoje per kujdes shtese per te qendruar ne forme te mire.

E krijuar per femijet e moshes 2 deri ne 6 vjec, kjo paste dhembesh permban nje kombinim te patentuar te dy perberesve te vecante (Fluor dhe Isomalt) qe ndihmojne ne forcimin e smaltit dhe parandalimin e prishjes se dhembeve.

Formule shume e bute per mbrojtjen dhe kujdesin me te mire te dhembeve te qumeshtit.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al

SKU: 0070942304153 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
brands

Sunstar

LLoji

Paste

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat