,

Paste dhembesh per femije mbi 7 vjec GUM Junior

Sunstar

800L

PASTE DHEMBESH PER FEMIJE MBI 7 VJEC

Paste dhembesh per femije mbi moshen 7 vjec e bute me smaltin dhe mishrat e dhembeve. Me teksture te bute qe te mos demtoje smaltin e dhembeve ende te bute te dhembeve te rinj.

Krijuar posacerisht per mbrojtjen maksimale te kariesit dhe per forcimin maksimal te dhembit.

Kombinim unik i fluorit dhe izomaltit per krijimin e nje perberje ideale per larjen e dhembeve te femijeve.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al 

SKU: 0070942304160 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
brands

Sunstar

LLoji

Paste

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat