,

Paste dhembesh per implante dentare GUM ORTHO

Sunstar

1,200L

PASTE DHEMBESH PER IMPLANTE DENTARE

Paste dhembesh Gum Ortho 75 ml eshte zgjidhja specifike per perdoruesit e aparateve ortodontike.

Forcon smaltin e dhembeve dhe parandalon formimin e njollave te bardha me veprim antibakterial.

Qeteson mishrat e irrituar fale perberesve natyrale duke perfshire ekstraktin e aloe veres dhe xhenxhefilit.

Permban vitamine E, nje antioksidant i njohur qe ndihmon ne ruajtjen e mishrave te dhembeve te shendetshem.

I pershtatshem per te rritur dhe femije 7 vjec e lart.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al

SKU: 0070942304795 Kategori: ,
Pesha0.5 g/kg
brands

Sunstar

LLoji

Paste

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat