,

Paste dhembesh per zbardhim Original white

Sunstar

900L

PASTE DHEMBESH PER ZBARDHIM

Paste dhembesh projektuar per zbardhimin e tyre. Jo vetem heq ne menyre efektive njollat, por gjithashtu parandalon rishfaqjen e tyre.

E perkryer per perdorim te perditshem, pasta origjinale e bardhe GUM permban nje kombinim inovativ te perberesve.

Forcon dhe mbron smaltin e dhembeve me perberjen e tij prej fluor natriumi (1490 ppm) + izomalt, Pro-vitamina B5, vitaminë E dhe alantoine.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al

SKU: 0070942303132 Kategori: ,
Pesha0.3 g/kg
LLoji

Paste

brands

Sunstar

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat