, ,

Pastrues dyshemeje automatik – Flat Mop


1,500L

PASTRUES DYSHEMEJE AUTOMATIK – FLAT MOP

Pastrues per dyshemene  me rezistencë të lartë, shkopi i leckës së aluminit, koka e leckës me mikrofiber.

Mund te perdoret ne dysheme druri, dysheme me pllaka, mermer .

Koka e sheshtë me mikrofiber, përdor teknologji të përparuar  e butë, rezistente ndaj gërvishtjeve parandalon erën dhe mykun.

Model unik me rrotullim 360 gradë  ju lehtë mund të lëvizni në mjedisin e ngushtë dhe të hiqni njollat e qosheve.  

Mund të rrotullohet në mënyrë fleksibile, të pastrojë qoshet lehtë, të kursejë kohë, të kursejë përpjekje dhe te pastroni pa shqetësime.

Dizajni praktik dhe shume i përshtatshëm kursen hapësirë, eleminon perhapjen e baktereve.

Karakteristikat:

Koka e sheshtë me mikrofibra

Përdor teknologji të përparuar të prodhimit, të butë, rezistente ndaj gërvishtjeve dhe parandalon erën dhe mykun.

Pjesët e përdorimit janë materiale me rezistencë të lartë, sigurojnë besueshmërinë dhe qëndrueshmërinë e leckave.  

Tharja në këmbë, e lehtë  duke kursyer hapësirën shtëpiake.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: Pastrues dyshemeje automatik - Flat Mop Kategori: , ,

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat