Pastrues elektrik per hundet e femijeve

Te ndryshme

Pastrues per hundet e femijeve

Teper praktike dhe aspak e dhimbshme

Prej materialit silikon

I pershtatshem per femijet 0-6 vjec

1,990L

PASTRUES ELEKTRIK PER HUNDET E FEMIJEVE

Ju nuk keni pse te shqetesoheni me per ekspozimin e foshnjes tuaj ndaj papastertive , baktereve dhe mykut apo per hundet e bllokuara.

Tashme zgjidhja eshte ky pastrues per hundet i cili nuk eshte aspak impenjativ dhe ben te mundur pastrimin e thelle dhe pa dhimbje.Pastrues elektrik per hundet e femijeve

E sigurte dhe e besueshme me 5 nivele te fuqise thithese dhe me 2 koka te zevendesueshme te buta prej  silikoni te riperdorshme te cilat pastrohen fare thjeshte.

Sigurojne thithje perfekte per cdo madhesi hunde duke mos demtuar keshtu zgavren e hundes se te vegjelve tuaj.

Zgjidhe shume e mire tashme fëmija mund te marre fryme lirisht dhe te fleje i qete.

Teper i lehte ne perdorim , pajisje dore e lehte dhe mund te merret kudo me vete.

Mjafton te shtypni butonin e ndezjes dhe te perzgjidhni nje nga pese nivelet e shpejtesise se baze te nevojave tuaja.

Disifektoni kokat e silikonit perpara perdorimit te rradhes per te mbrojtur shendetin e femijes tuaj.

Nuk ka nevoje per bateri. Mund te karikohet nepermejt portes USB qe pajisja mundeson.

Vjen me nje gjatesi 20 cm dhe me fuqi 3w.


Nje game e gjere produktesh ne Ibuy al –  Dyqani juaj online

 

SKU: Pastrues-elektrik-per-hundet-e-femijeve Kategori:
Pesha0.2 g/kg
brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat