Pastrues per kallo ne kembe PedEgg


700L

PASTRUES PER KALLO NE KEMBE 

Eksfoliuesi i kembeve eshte i bute, i sigurt dhe pa dhimbje, keshtu qe ju mund te hiqni pa mundim lekuren e vdekur.

Doreze teper e gjate, ergonomike qe te mund te eksfoloni pa u shtrire, perkulur ose tendosur.

Pa rremuje- mbledh te gjithe pluhurin.

 


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: G230012 Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat