Pastrues veshesh me dridhje dhe vakum – C Ears

Te ndryshme

  • Mjet pastrimi per veshet.
  • Pastrues veshësh për të gjitha moshat, përfshirë foshnjat dhe fëmijët.
  • Mund te perdoret pa asnje problem cdo dite.
  • Permasat: 2.5 cm x 13 cm.
  • Perbehet nga materiale plastike.
  • Pastrohet shume lehte.

990L

PASTRUES VESHESH ME DRIDHJE DHE VAKUM

Per pastrim xhentil dhe te efektshem iBuy.al ju sygjeron kete pajisje, pasi maja e tij prej silikoni nuk sjell demtime te veshit tuaj ne brendesi.

Pajisja elektrike C-Ears per pastrimin e vesheve nuk i shtyn papastertite ne brendesi sic mund te bejne kruajteset e vesheve prej pambuku por ajo largon me kujdes te gjitha papastertite ne veshin tuaj.

PAISJE PER PASTRIMIN E VESHEVE | C-EARS

Ne brendesi do te gjeni koka perberese te pastrimin te vesheve dhe nje furce per perdorim te efektshem te produktit.

E përkryer për heqjen e dyllit nga veshet tuaj!

Vibron butesisht dhe zhduk te gjitha grimcat e papastërtisë, dyllin dhe lagështinë nga kanalet e veshit.

Tashme me kete paisje, ju mund t’i thoni lamtumire pastrimit nepermjet kunjave te pambukut, te cilat ishin te pasigurta ne pastrim dhe e shtynin dyllin me teper ne kanalin e veshit.

Ajo mund te perdoret nga te gjithe, si nga femijet edhe per te rriturit.

Material plastik i cili eshte shume rezistent edhe pershtatet shume mire me doren tuaj.

Nuk do te hasni asnje veshtiresi per ta menazhuar pasi eshte shume i lehte ne perdorim.pastrues veshesh blerje online iBuy al

Mbani veshin tuaj të pastër me Japan C-Ears Cleaner.

SPECIFIKAT

Pastrues veshësh me dridhje dhe vakum.

Punon me 1 bateri “AA”.

Eko-miqësore, i përshtatshëm, i shëndetshëm dhe i rehatshëm.

Heqja e butë dhe e lehtë e dyllit të veshit.

Mënyrë e sigurt dhe efektive për heqjen e dyllit të veshit.

Pastron veshin tuaj menjehere.


 

Bli Sigurte vetem ne iBuy.al | Merr cilesine me te mire me cmimin me ekonomik.

SKU: pastrues-elektrik-per-veshet Kategori:
Pesha0.3 g/kg
brands

Te ndryshme

color

Blu & White

LLoji

pastrues elektrik per veshet

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat