,

Pastrues veshi elektronik Ear Wax Remover

As Seen on TV

1,200L

PASTRUES VESHI ELEKTRONIK EAR WAX REMOVER

Pastrues veshi WaxVac elektronik eshte menyra me e sigurt dhe efektive per te pastruar veshet.

WaxVac remover terheq butesisht grimcat e papastertise dhe lageshtine nga veshi.

Pajisja eshte praktike dhe e rehatshme per t’u perdorur fale veshjeve te silikonit te cilat nuk krijojne bezdisje gjate perdorimit.

Specifika

  • Materiali: silikoni + ABS
  • Ngjyra: e bardhe
  • Furnizimi me energji: 2 x Bateri AA
  • Permasa: 110 * 125 mm

Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al – Dyqani juaj online 

SKU: G-35 Kategori: ,
Pesha0.6 g/kg
brands

As Seen on TV

color

E bardhe

LLoji

pastrues elektrik per veshet

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

Mund t'ju pëlqejnë edhe…

WhatsApp chat