,

Pastruese per lavatricen 12 tableta Washing Machine cleaner

Te ndryshme

690L

PASTRUESE PER LAVATRICEN 12 TABLETA

Pastruese per lavatricen ne pjesen e brendshme te saj, me 12 tableta.

Eliminon mbetjet e pakendshme te grumbulluara ne tubat dhe te carat e makines tuaj larese. Largon aromat e keqija dhe njollat nga rrobat.

Mbani rrobat larg baktereve dhe bejeni makinen tuaj te funksionoje si e re.

Nuk demtojne makinen larese fale materialit te tyre perberes, mjafton ti vendosni brenda lavatrices dhe te kryeni nje proces larje te plote me nje tablet.


Nje game e gjere produktesh ne iBuy.al 

SKU: H-9876989933 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Aksesor pastrimi

brands

Te ndryshme

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat