,

Perfect Silhouette – Set dobesimi 3 ne 1 – Bli Online


 • Me nje material teper cilesore
 • Rrine te puthitura pas trupit
 • Zvogelon yndyren e trupit
 • Mund te humbisni peshe
 • Ne ngjyre bezhe

1,890L

SET DOBESIMI

Me kete set dobesimi qe permban ne brendesi te paketimi nje kanatiere, bokse dhe tuta te shkurtra te cilat jane te pershtatshme per t’i veshur femrat. Shume te rehatshme ne perdorimin e tyre dhe nuk kryejn asnje irritim te lekures se trupit tuaj.

MUND TE HUMBISNI PESHE

Me nje teknologji infra te kuqe e cila mundeson te zvogeloj nivelin e yndyres se trupit, ku mund te humbisni peshen e trupit. Ne kete menyre mbani trupin ne forme te shkelqyer e do te ndiheni shume mire.

Kur vishni kanatierjen e cila ndihmon femrat qe kane probleme me dhimbjet e shpines ku mundeson nje parandalim te saj. Kurse perdorimi i bokseve mundeson tkurrjen e perimetrit te belit tuaj duke e nxitur qe te djege dhjamin e duke i dhene formen perfekte pjeses se belit tuaj.

I gjithe seti ndihmon ne permiresimin e qarkullimit te gjakut ne te gjithe trupin tuaj.

SPECIFIKAT    

 • Set dobesimi 3 ne 1
 • Permireson qarkullimin e metabolizmit
 • Me material najloni
 • Teper te rehatshme kur mbani veshur
 • Me nje efekt sterilizimi
 • Humbisni peshe
 • Formoni turpin e holle qe keni deshiruar

Bli Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim.

SKU: Set dobesimin 3ne 1 Kategori: ,
Pesha0.1 g/kg
LLoji

Korse

color

Bezhe

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat