,

Peshore elektrike kuzhine – Kitchen Scale Bli Online


  • Materiali: Qelq + Celik inoks
  • KapacitetiL 2 L
  • Ekran LCD
  • Dizanj Ergonomik
  • Praktike
  • Rezultate te sakta me % shume te vogel gabimi
  • Ngjyra: Silver

1,490L

Peshore elektrike kuzhine – Kitchen Scale Bli Online

Peshore elektrike kuzhine – Kitchen Scale Bli Online

Peshon perberesit ushqimore dhe ofron rezultate te sakta dhe precize te peshes se tyre

Gatuani shendetshem dhe konsumoni ushqime te shijshme

Lehteson dhe redukton kohen ne procesin e gatimit

Indikatori me i mire per matjen e perberesve te ndryshem ne kuzhine duke filluar nga vaji, qumeshti, uji mielli etj

I pershtatshem per te peshuar perberes te lengshem dhe te ngurte

Pesha e produkteve dhe perbersve shfaqet ne ekanin LCD

Dizanj modern qe nuk ze aspak hapesire ne kuzhine

Kapacitet deri ne 2 litra

Ndertuar prej xhami dhe siperfaqes celik inoks te nje cilesie te larte

Tasi metalik perdoret edhe per perzierjen e perberesve ne kuzhine, dhe mund te pastrohet lehtesisht me uje te bollshem ose te vendoset ne lavastovilje

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: peshore kuzhine-elektrike Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Peshore

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat