-28%

Peshore Elektronike First Austria – Electronic Scale Online


2,900L 4,000L

Peshore Elektronike First Austria – Electronic Scale Online

Peshore Elektronike First Austria – Electronic Scale Online

Siguron rezultate te sakta dhe precize te mases suaj

Ekran LCD me numra te medhenj dhe te lexueshem per cdo moshe

Ndertuar prej xhami te fuqishem dhe te sigurte

Ndihuni komode teksa peshoheni, nuk jeni ne rrezik

Material i pa rreshqiteshem

Tregon nivelin e yndyres ne organizmin tuaj dhe llogarit indeksi e mases suaj trupore (BMI) duke marre parasysh moshen tuaj, gjinine dhe gjatesine

Ndizet dhe fiket automatikisht

Funksionon me bateri

Memorizon te dhenat per cdo person qe peshohet

Dizanj Modern

Kapaciteti deri ne 150 kg dhe precizion prej 100g

I lehte per tu pastruar

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: peshore elekronike-first austria Kategori:
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Peshore

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat