,

Peshore elektronike me ekran cmimi LCD


3,600L

PESHORE ELEKTRONIKE

Peshore elektronike ushqimesh me ekran dixhital LCD dhe tregimin e cmimit total.

Me shume funksione, ekran te qarte LCD me ndricim te pasem per peshimin e sakte te frutave dhe perimeve.

Vendosni ushqimet tuaja ne peshore dhe nese butoni M1 eshte cmimi per njesi qe deshironi, thjesht shtypeni ate dhe cmimi total llogaritet.

Me peshe maksimale deri ne 40 kg, mundeson peshim te sakte dhe te shpejte.

Specifikat :

-Ekrani: Dixhital

-Gama e peshimit: 1G-40kg

-Madhesia: 34 × 31 × 11 cm

-Funksion Tare

-Permasa: 14 x 13″ x 4-3/4″

-Vlera e gradimit: 1G, 2G, 5G


Blerje te sigurta dhe te shpejta ne Ibuy.al!

SKU: e232325 Kategori: ,
Pesha0.8 g/kg
LLoji

Peshore

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat