,

Peshore per bagazhet elektronike – Luggage Scale Online


SPECIFIKA

 • Kapaciteti: 50kg
 • Funksionon me drite Blu
 • Auto Power Off
 • Bateri AAA: 2 cope
 • Ekran LCD
 • Sistem i sakte dhe preciz i peshes

1,490L

PESHORE ELEKTRONIKE PER BAGAZHET

Peshore elektronike per bagazhet – Luggage Scale ne shitje Online ne cmim fantastik vetem ne iBuy.al

 • Peshon bagazhet ose veglat tuaja te punes deri ne kapacitetin 50 kgPeshore elektronike per bagazhet online ne ibuy albania
 • Pajisur me doreze ergonomike, praktke dhe te lehte ne perdorim
 • Pesha e bagazheve shfaqet ne ekranin LDC te peshores
 • Memorizon te dhenat
 • Integruar me varesen metalike, e cila iu ofron prakticitet ne perdorim
 • Ne permasa te vogla, e merrni kudo me vete
 • Funksionon me bateri-2 bateri
 • Jep pesha te sakta dhe precize
 • Fiket dhe ndizet manualisht me butonin ON/OFF

Me kete peshore elektronike ju nuk do te paguani lekee shtese ne aeroporte.

Peshoni qe ne shtepi bagazhet tuaja, merrni gjerat qe ju nevojiten dhe shmangni faturat e larte te kompanive ajrore.


Porosit Online ne iBuy.al dhe paguaj ne dorezim te porosise

SKU: peshore per bagazhet-electronic luggage scale Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Peshore

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat