, ,

Peshore farmacie First Austria 8006-1 – Blerje Online


  • Brandi: First Austria
  • Modeli: FA-8006-1
  • Kapaciteti: 150 kg
  • Tregues i dhjamit te trupit
  • Treguesi i hidratimit të trupit
  • Tregues i mbingarkeses trupore
  • Ekran LCD i lehte per tu lexuar
  • Materiali: Qelq cilesor dhe i sigurt

2,690L

Peshore farmacie First Austria 8006-1 – Blerje Online

Peshore farmacie First Austria 8006-1 – Blerje Online

Ofron rezultate maksimalisht te sakta te peshes suaj trupore. Perdor versionet e fundit te sensoreve precize per te garantuar saktesi dhe per te shmangur edhe gabimin me te vogel

Ekran LDC me shifra te medha, te lexueshme nga te gjithe edhe ne nje zone me ndricim te dobet

Material cilesor, nuk thyehet dhe ju jeni te sigurt teksa peshoheni

Dizanj i pershtatshem per cdo ambient, Peshorja First Austria vjen me 4 kembe anti-rreshqitese, duke mbrojtur nga gervishtjet cdo siperfaqe parketin, pllakat dhe dyshemene

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: peshore=first austria-8006-1 Kategori: , ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Peshore

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat