,

Peshore First Austria 8004-1 – Personal Scale Blerje Online


1,700L

Peshore First Austria 8004-1 – Personal Scale Blerje Online

Peshore First Austria 8004-1 – Personal Scale Blerje Online

Paraqet rezultate te sakta dhe precize te peshes suaj trupore

Me kapacitet maksimal deri ne 130 Kg

Me strukture te forte metalike, projektuar per te mos rreshqitur

E sigurt dhe e lehte ne perdorim

Jetegjate dhe rezistente ndaj konsumit

Ekran me shifra lehtesisht te lexueshme nga te gjitha moshat

Porosit Online ne iBuy.al

SKU: peshore-first austria-8004-1 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Peshore

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat