,

Peshore Elektronike Gatimi – Electronic Kitchen Scale SH 125


Aksesor i nevojshem kuzhine

Gatime te shijshme dhe te shendetshme

Cmim i arsyeshem

1,400L

Electronic Kitchen Scale SH 125

Peshore Elektronike Gatimi – Electronic Kitchen Scale

Peshore Elektronike kuzhine me kapacitet 5 KG, e pajisur me tas te forte plastike. Mund te masni ingrediente te ndryshem deri ne kapacitetin 5 kg. Peshoni perbere te ndryshem miell, uje, qumesht, kos, pluhura te ndryshem, drithera dhe gjithcka tjeter qe kane nevoje gatimet tuaja te shendetshme.

Fikja e energjise ne menyre automatike kursen baterine kur nuk eshte ne perdorim. Dizajn modern i holle dhe peshe e lehte. Peshore te cilen mund ta transportoni lehtesisht.
Ekran LCD me numra te paster, per te pare qartesisht  peshen e sakte te perberesve te ndryshem.
Dimensinuar me permasa kompakte per te kursyer hapesire ne kuzhinen tuaj, mund ta vendosni ne raft ose poziciononi mbi banak. Nje domosdoshmeri per te gjitha amvisat.

Karakteristika | Kitchen Scale

  • Peshore Gatimi Elekronike
  • Ideale per amvistat, personat te perkushtuar pas dietave ushqimore dhe ushqimin e femijeve
  • Kapaciteti 5 Kg
  • E vogel, e lehte dhe praktike per tu perdorur
  • Rezultate pozitive ne gatim
  • Ushqime te shijshme
  • Sensore te cilesise se larte per matje te sakta dhe precize
  • Peshon produkte te ndryshme ushqimore
  • Gatuani me gramature
  • Nuk ze vend

Shitje online ne Ibuy.al | Dyqani juaj per gjithcka qe ju duhet!

SKU: L323-peshore gatimi elektronike-SH 125 Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Pajisje Kuzhine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat