,

Peshore Kuzhine elektronike – Electronic Kitchen Scale


 

 • E vogel, e lehte dhe praktike per tu perdorur
 • Rezultate pozitive ne gatim
 • Ushqime te shijshme

1,200L

Peshore kuzhine elektronike – Electronic Kitchen Scale

Peshore kuzhine elektronike  – Kitchen Food Scalepeshore kuzhine blerje online ibuy al

Peshore ideale per kuzhine, me indikator  measuring cups per matjen e perberesve te ndryshem si vaj, qumesht, uje dhe miell.
Kujdesuni per nje pergatitje sa me te sakte te embelsirave apo brumrave te ndryshem. Peshore dixhitale e sakte, elegante e lehte per t’u perdorur per gatimet tuaja.
Shtojini elegance kuzhine suaj, peshore gatimi me funksion fikje automatike. Me ekran LCD dhe njesi matese.
Pesha maksimale qe ajo mund te mas arrin deri ne 5 kg.

PESHORE KUZHINE – DIGITAL KITCHEN SCALE

Falë kesaj peshore gatimi  Kitchen Scale, ju mund të matni saktësisht peshën e përbërësve të tillë si miell, sheqer, bulgur, oriz, kakao dhe të rrisni shijen tuaj të gatimit dhe shijet e ushqimit.
Ideale per personat të cilët i kushtojnë vëmendje të ushqyerit dhe ushtrimeve të shëndetshme.
Peshore kuzhine me kapacitet matës 5 kg që mund të peshojë lehtësisht dhe saktë mishin, peshkun dhe disa lëndë ushqyese.
Me enen e peshimit të shkëputshme dhe të pastrueshme, ju mund të peshoni çdo material që dëshironi, pavarësisht nese jane të ngurta ose të lëngët.
Ruan elegancën e kuzhinës tuaj me elegancën dhe dizajnin e saj.

Electronic kitchen scaleelectronic Kitchen Scale ibuy al

Dizanj modern qe nuk ze aspak hapesire ne kuzhine
Nje ndihmes kuzhine i vogel per permase por i madh ne funksion.
Peshore gatimi me dimensione kompakte, nuk merr aspak hapesire ne kuzhinen tuaj. Mund ta poziciononi mbi banak ose ne dollapin tuaj te kuzhines.
Eshte e ndertuar me gjeneraten e fundit ne teknologjine e sensoreve per te siguruar nje pergjigje te sakte dhe te menjehershme.
Mbaroni punen me shpejt dhe me precize ne kuzhine.
Kapaciteti maksimal: 5 kg. E pajisur me sensorin e ndjeshëm të matjes. 
Shifra të mëdha LCD lehtesisht te lexueshme.  
Funksioni i peshës pa ngarkesë (funksioni TARE)
Ndryshimi i njësisë së peshës.  Tregues i ulët i baterisë dhe mbingarkesës

Karakteristika

 • Kapaciteti 5 Kg
 • E vogel, e lehte dhe praktike per tu perdorur
 • Rezultate pozitive ne gatim
 • Ushqime te shijshme
 • Sensore te cilesise se larte per matje te sakta dhe precize
 • Peshon produkte te ndryshme ushqimore
 • Gatuani me gramature
 • Peshore gatimi e cila nuk ze vend

Produkte online te shumellojshme ne Ibuy.al

SKU: L321-peshore gatimi elektonike Kategori: ,
Pesha0.2 g/kg
LLoji

Pajisje Kuzhine

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat