Peshore manuale – Portable Scale

Gjendje:

4 ne stok


990L

4 ne stok

PESHORE MANUALE – PORTABLE SCALE 

Peshore konstante 14192-188E

Material cilesor qe nuk ndryshket lehtë

Sistem manual

Model modern dhe shume praktik

Ngarkesa maksimale 32Kg

Ekran xhami për të regjistruar rezultatet përfundimtare të peshes se matur.

Grep i fortë hekuri me rezultate efikase dhe të sakta të peshimit.

Specifika:

Shkalla maksimale prej 32Kg

Materiali: Plastikë

Madhësia: Lartësia = 20 cm

Gjerësia = 8 cm

Diametri i shkallës = 7,5 cm

Shkalla maksimale: 32 Kg / 75 Pound

Udhëzime:

Vendosni peshoren në zero duke lëvizur treguesin.

Varni dorezën e bagazhit tuaj mbi grepin e madh të peshores dhe ngrini atë.

Lexoni peshën tuaj të bagazhit në l ose kg, dhe shtoni / hiqni përmbajtjen në varësi të rezultatit.

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

SKU: 6914192012359 Kategori:

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat