, , ,

Peshore personale – DSP Electronic Body Scale Online


 • Brandi: DSP
 • Modeli: KD-7001
 • Ekran Analog
 • Lehtesisht e lexueshme
 • Kapaciteti: 180 kg
 • Strukture metalike
 • Praktike

 

1,990L

Peshore personale – DSP Electronic Body Scale

Peshore personale – DSP Electronic Body Scale Online

Siguron rezultate te sakta dhe precize te mases suaj trupore.

E pajisur me ekran analog, ju mund te lexoni lehtesisht peshen tuaj trupore.

Eshtë i pajisur me një funksion automatik të ndezjes, si dhe një funksion automatik fikjeje pas një kohe të shkurtër pasi të keni përfunduar punën me ta.

Peshore DSP

Platforma e madhe dhe qelqi i temperuar janë krijuar për sigurinë tuaj. Këmbët prej silikoni që nuk rrëshqasin parandalojnë rrëshqitjen dhe nuk gërvishtin dyshemene.

Sensor mates me precizion te larte qe siguron peshen reale te trupit tuaj, duke mos u shqetesuar per gabime te mundshme

Kapaciteti maksimal i peshes trupore eshte 180 Kg.

Strukture metalike e qendrueshme, nuk rreshqet dhe pershatet me cdo ambient te shtepise ose zyres suaj.

Saktësia, eleganca dhe qëndrueshmëria të gjitha të kombinuara në një.

Për saktësinë më të mirë, ju lutemi vendosni peshoren në një sipërfaqe të fortë dhe të sheshtë. Shmangni qilimin ose sipërfaqen e butë.

Një sensor i matësit  me precizion të lartë.

Merrni lexime të menjëhershme, kjo shkallë dixhitale inteligjente është e saktë, efikase dhe e krijuar për qartësi.

Platforma e qëndrueshme prej xhami  jo vetëm që siguron sigurinë sa herë që shkelni, por është krijuar gjithashtu për të theksuar çdo stil të dekorit të shtëpisë ose palestrës.

Specifikadsp electronic scale online ibuy al

 • Madhësia LCD: 62 * 26mm
 • Madhësia : 28 * 28 * 1.7cm
 • Kapaciteti: 180 kg
 • Fuqia: 2 * 3v Cr2032
 • Bateri litiumi
 • Materiali: Xham i temperuar + ABS
 • Zero automatike & fikje automatikisht
 • Treguesi i mbingarkesës
 • Treguesi i energjisë së ulët

 


Bli mire dhe lire ne iBuy.al!

Pesha0.2 g/kg
LLoji

Peshore

Bazuar ne 0 vleresime

0.0 mesatarisht
0
0
0
0
0

Vetem Klientet qe kane blere kete produkt mund te shkruajne vleresim

Nuk ka vleresime per kete produkt

WhatsApp chat